AK PARTİ MALKARA İLÇE TEŞKİLATI, DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISINDA BULUŞTU

280 okunma

Ak Parti İlçe Danışma Meclisi toplantısı Malkara Halk Eğitim Merkezi Salonunda yapıldı.

Halk Eğitim Merkezi’nde yapılan İlçe Danışma Meclisine AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, AK Parti Tekirdağ İl Başkan Yardımcısı Mithat Seda,  Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Vildan Özaslan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Uğur Kesici, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları Yönetimi, mahalle muhtarları, partililer ve basın mensupları katıldı.

DİVAN BAŞKANLIĞI VE DİVAN ÜYELİĞİ SEÇİMİ YAPILDI

Meclis toplantısının açılışından önce Divan Başkanlığı ve Divan üyeliği için belirlenen isimler üyelerin oylamasına sunuldu ve seçim yapıldı. Yapılan seçimim ardından Divan Başkanlığına İl Başkan Yardımcısı Mithat Seda seçildi. Divan üyeliğine seçilen isimler ise şu isimlerden oluştu: İlçe Meclis Üyesi Selma Yalçın, İlçe Başkan Yardımcısı Sosyal Politikalar Başkanı Recep Şenol, Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Gözde Gündüz, Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Değirmenci.

“YEREL SEÇİM HAZIRLIKLARIMIZ BAŞLAMIŞ BULUNMAKTA”

Divan Başkanlığına Seçilen Mithat Seda açılış konuşmasında şunları söyledi: “Genel seçimleri verimli bir şekilde tamamladık. İnşallah önümüzdeki yerel seçimlerde de aynı başarıyı göstereceğimize inanıyorum. Bugünden itibaren yerel seçim hazırlıklarımız başlamış bulunmaktadır. Başarılı olacağına inandığımız başkan adaylarımız ile bu yolda gereken bütün çalışmaları yapacağız.”

“SAMİMİ OLMALI, HALKA DOKUNMALI, HALKIN AYAĞINA GİTMELİYİZ”

Divan Başkanının konuşmasının ardından söz alan Malkara AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Şentürk yerel seçimler ile ilgili şu ifadelerde bulundu: “ Öncelikle burada olan bütün herkese tek tek hoş geldiniz diyorum. Önümüzdeki yerel seçim süreci içerisinde birlik ve beraberliğimizi korumamız gerekiyor. Başkanlık için aday olacak hiçbir isme takılmadan yolumuza devam etmeli ve çalışmalarımızı bu yönde sürdürmeliyiz. Başarının kaynağı çalışmaktan geçiyor. Samimi olmalı, halka dokunmalı, halkın ayağına gitmeliyiz. Sen, ben demeden hep birlikte ortak bir çalışma yürütmeliyiz. İnanıyorum ki önümüzdeki yerel seçimlerde başarılı olacağız. Tekrardan burada bulunan meclis toplantımıza katılan herkese teşekkür ediyorum.”

“SİYASETTE BİZ DE VARIZ”

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Vildan Özaslan düzenlenen meclis toplantısındaki konuşmasında kadının siyaset içindeki yeri ve önemine vurgu yaparak kendilerinin siyasetin ayrılmaz bir parçası olduğunu belirtti. Siyasette biz de varız diyerek yola çıktıklarının söyleyen Başkan Vildan Özaslan: “ Önümüze çıkan her zorluğa rağmen kadınlar olarak bu yoldan vazgeçmeyeceğiz ve kadının sesini duyurmaya devam edeceğiz” dedi.

 “GENÇLERİ DÜŞÜNMEYEN BİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BİZİM ADAYIMIZ DEĞİLDİR”

Meclis toplantısında söz alarak konuşmasını yapan bir diğer isim ise İlçe Gençlik Kolları Başkanı Uğur Kesici oldu. Yerel seçim süreci hakkında konuşan Gençlik Kolları Başkanı Kesici sözlerine şöyle devam etti: “Dik durup dikleşmeyen gençlerden olacağız. Aday olacak kişilerin isimlerine takılmamalıyız. Her isme sahip çıkarak seçime devam etmeliyiz. Kazanan yeter ki partimiz olsun. Gençlik Kolları Başkanı olarak şunu söyleye bilirim ki gençleri düşünmeyen bir belediye başkan adayı bizim adayımız değildir. Gençler bir ülkenin geleceğini temsil etmektedir. İnşallah bu yerel seçimlerde bir bütün olarak başarılı işlere imza atacağız.”

Yapılan konuşmaların ardından Ak Parti İlçe Danışma Meclisi toplantısı basına kapalı olarak kaldığı yerden devam etti. (Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top