AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARINI MALKARA’DA TANITTI

366 okunma

Malkara’da Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) İl Başkanlığı tarafından milletvekili aday tanıtım toplantısı ve şehir yürüyüşü düzenlendi.

Ak Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk ve Yönetim Kurulu üyeleri, Ak Partili Meclis üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile partililer; Tekirdağ Ak Parti Milletvekili adaylarını ve Ak Parti İl Başkanı Cüneyt Yüksel’i parti binası önünde karşıladı.

 Davul – zurna eşliğinde karşılanan Ak Parti heyeti kendilerini karşılamaya gelen partililerle tek tek selamlaştı. Ardından, topluca parti binasına geçildi. İlçe başkanı Gökhan Şentürk’ün yaptığı açıklama sonrasında kısa bir konuşmada il başkanı Cüneyt Yüksel tarafından yapıldı. Yapılan açıklamaların ardından sırasıyla Tekirdağ Milletvekili adayları Mustafa Şentop, Mustafa Yel, Çiğdem Goncagül, Mestan Özcan, Kerim Atalay, Abdullah Öge ve Cem Karaca birer konuşma yaptı.

 Toplantının ardından şehir merkezinde yaptığı yürüyüşle halkı selamlayan Ak Parti heyeti, esnaflara da karanfil takdim etti. Yaklaşık 20 dakikalık yürüyüşün ardından partililer 3.ncü aday tanıtım toplantısı için Hayrabolu’ya hareket etti. (Murat Yayın)

 

 

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top