AK PARTİ MİLLETVEKİLİ MUSTAFA YEL, MALKARA’DA VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

357 okunma

AK Parti Tekirdağ Milletvekili ve AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu ( MKYK) Üyesi Mustafa Yel, Malkara'ya bağlı Hereke, Kermeyan, Yörük, Karamurat, Kırıkali, Evrenbey ve Karaidemir Mahallelerini ziyaret ederek, vatandaşların taleplerini dinledi.

Mahalle muhtarları ve vatandaşlarla yaptığı toplantılarda bilgi alan Yel, hükümetin hizmetleri hakkında bilgi verdi. Mahalle gezilerinde arazi toplulaştırması hakkında bilgi vererek çiftçilerin sulu tarıma geçilmesini anlatan Milletvekili Yel, arazi toplulaştırması ile bu sorunun çözüme kavuşacağını ifade etti. Sulu tarımın bölgedeki ekonomik kalkınmayı hızlandıracağını da söyleyen Yel, “Çiftçilerimizin daha iyi ekonomik şartlarda yaşamasını arzu ediyoruz. Sulu tarım projeleri yöre halkının gelir düzeyini arttıracaktır. Aynı zamanda tarımda verimi arttıracak. Malkara ilçemize bağlı mahallerimizin bazılarını gezdik.  Sorunları yerinde tespit ettik. Muhtarlarımızı dinleyip yürüttüğümüz hizmetler hakkında bilgi, Tarım Bakanlığımızın destekleri hakkında bilgiler verdik. Teşkilatlarımızla birlikte bundan sonra mahalle gezilerimiz devam edecek.” dedi.

 “MUSTAFA YEL’İN TAKIMI KAZANDI”

Mahalle gezilerinden sonra Malkara İlçe Teşkilatı ile bir araya gelen Mustafa Yel,  AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı Sosyal İşler Birim Başkanlığınca her hafta bir ilçede organize edilen ve Milletvekili Mustafa Yel’in de katıldığı halı saha maçı  karşılaşması ile devam etti. AK Parti İl karması ve Malkara İlçe Teşkilatı karması arasında oynanan maçı Mustafa Yel’in de oynadığı takım olan Tekirdağ karması 8 – 7 kazandı.

Can Güler Peynir Helvası Dondurma olarak Malkara’da yeni şubesinde  hizmet vermeye başlayan  Hikmet Güler ve  Nuri Esen'i Malkara İlçe Teşkilatı ile ziyaret ederek hayırlı olmasını dileyen Mustafa Yel İlçeden ayrıldı. (Murat Yayın)

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top