AK PARTİ MİLLETVEKİLİ VE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI MALKARA’DA

448 okunma

AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri, Bayramın son günü Malkara’da vatandaşlarla bir araya geldi. Gerçekleşen ziyaretlerde AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri ve Milletvekilleri adaylarına Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, İlçe yönetim kurulu üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları ile belediye meclis üyeleri eşlik etti.

“TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Ziyaretler öncesi bir basın açıklaması yapan AK Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk “Türkiye için çok büyük bir öneme haiz seçimlerin arifesindeyiz. Ramazan boyunca tüm milletvekili adaylarımızla Malkara’yı kucaklamaya çalıştık. Bize ve Milletvekili Adaylarımıza büyük bir teveccüh göstererek yaklaşan ve destek olan bütün Malkara halkına teşekkür ediyorum. Her kesimden her insanın elini sıkmaya, Türkiye üzerinde oynanmak istenen oyunları anlatmaya çalıştık. Bize sağduyulu yaklaşan herkese sonsuz teşekkür ederiz. Dedi.

  “ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR”

AK Parti Malkara ilçe teşkilatının 24 Haziran seçimlerine kadar azim ve kararlılıkla çalışacağını, kapı kapı projelerin vatandaşlara anlatıldığını  belirten Şentürk, “Biliyorsunuz, partimiz her zaman teşkilatlarıyla birlikte seçime hazır bir partidir. İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Kadın Kollarımız ve Gençlik Kollarımız mahalleler de çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Dedi.

 Yapılan açıklamanın ardından AK parti heyeti vatandaşlarla bir araya gelerek sohbetlerde bulundu. (Murat Yayın)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top