“AŞKIN KARESİ” YARIŞMASI SONUÇLANDI VE YARIŞMACILARA ÖDÜLLERİ VERİLDİ

147 okunma

Malkara Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından “14 Şubat Sevgililer Günü” kapsamında düzenlenen “Aşkın Karesi” konulu fotoğraf yarışması sonuçlandı ve ödüller sahiplerine ulaştı.

Malkara Belediyesi’nin kurumsal Facebook hesabında paylaşılan ve kullanıcıların beğenisine sunulan fotoğraflar arasından en çok beğeniyi alan 3 fotoğraf yarışma şartnamesi gereğince değerlendirildi.

EN ÇOK BEĞENİ ALAN FOTOĞRAF SIRALAMASI

Yapılan değerlendirme sonucu “Aşkın Karesi” konulu fotoğraf yarışmasında en çok beğeni alan fotoğraf sıralaması aşağıdaki gibidir;

  1. Sude Çakal & Mert Akın Akçay çifti 1.251 beğeni alıp, yarışmada “Des Otel’de Akşam Yemeği” (çift kişilik),
  2. Nebiye & Naim Özçelik çifti 1.090 beğeni alıp, yarışmada “Dijital Fotoğraf Albümü”,
  3. Handenur & Halim Ay çifti ise 895 beğeni alıp, yarışmada “Kahve Fincan Takımı” ödüllerini almaya hak kazandılar.

TOPLAM 89 FOTOĞRAF DEĞERLENDİRİLDİ

“Aşkın Karesi” konulu fotoğraf yarışmasında belirtilen şartnameye uygun olan toplam 89 fotoğrafın değerlendirmeye alındığı ifade edildi.

ÖDÜLLER, BAŞKANLIK MAKAMINDA TAKDİM EDİLDİ

“Aşkın Karesi” konulu fotoğraf yarışmasının kazananlarına ödülleri, başkanlık makamında takdim edildi.

“Aşkın Karesi” konulu fotoğraf yarışmasında 1. olan Sude Çakal & Mert Akın Akçay çiftine Des Otel’de Akşam Yemeği davetiyesi 2. olan Nebiye & Naim Özçelik çiftine Dijital Fotoğraf Albümü ve 3. Olan Handenur & Halim Ay çiftine ise Kahve Fincan Takımı ödüllerini ve günün anısına yarışmaya katıldıkları fotoğrafları Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul çerçevelenmiş olarak takdim etti.

“SEVGİNİN KALBİNİZDEN HİÇBİR ZAMAN EKSİK OLMAMASINI DİLİYOR, HER ŞEYİN GÖNLÜNÜZCE OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM”

Başkan Ulaş Yurdakul yapmış olduğu konuşmasında şunları ifade etti:

“Öncelikle ‘Aşkın Karesi’ konulu fotoğraf yarışmasına katılanlara teşekkür ederim. Sizleri de dereceye girip ödül almaya hak kazandığınız için tebrik ediyorum. Sevgi tüm birlikteliklerin en temelini oluşturan bizleri daha iyi insanlara dönüştüren en güzel duygudur. Tüm sevdiklerinizle nice mutluluk ve sevgi dolu yıllar geçirmenizi dilerim. Sevginin kalbinizden hiçbir zaman eksik olmamasını diliyor, her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ediyorum.”  (Nurdan Yavuzcan)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top