ATATÜRK ORTAOKULU’NDAN, A MİLLİ TAKIMA YOLCULUK

187 okunma

Malkara Atatürk Ortaokulu Kız Hentbol Takımı Kaptanı Bengüsu Baykal, A Milli Takım seçmelerine katılmaya hak kazandı.

Geçen yıl olduğu gibi bu yılda Atatürk Ortaokulu Yıldız Kızlar Hentbol Takımı “İl Şampiyonu” olup, Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı.

 Atatürk Ortaokulu’nun ard arda gelen başarılardan sonra “A Milli Takım” gözlemcilerinin dikkatini çekmeyi başaran Malkara Atatürk Ortaokulu 7. sınıf öğrencisi ve aynı zamanda Kız Hentbol Takımının Kaptanı olan Bengüsu Baykal A Milli Takım seçmelerine katılmaya hak kazandı.

Malkara Atatürk Ortaokulu’ndan yapılan açıklamada şunlar ifade edildi:

“ÖĞRENCİLERİMİZİN AKADEMİK BAŞARILARI VE SPORTİF BAŞARILARI BİZLERİ MEMNUN ETTİ”

“Öğrencilerimizi ve onlarla beraber emeği geçen okulumuz Beden Eğitimi Öğretmenleri; Latif Namlı’ya ve Deniz Bozlar’a bu gururu bizlere yaşattıkları için ayrıca teşekkür ederiz. Atatürk Ortaokulu olarak öğrencilerimizin akademik başarıları ve sportif başarıları bizleri memnun etti.”

Kız Hentbol Takımının başarısı ve A Milli Takım seçmeleri kapsamında yapılan açıklamalar şöyle devam etti:

“ATATÜRK ORTAOKULU İNŞALLAH MALKARA’YA DAHA ÇOK ULUSAL ALANDA KUPALAR VE LİSANSLI OYUNCULARLA HİZMET EDECEK”

“Atatürk Ortaokulu olarak bizlere bu yolda destek veren herkese çok teşekkür ediyoruz. Atatürk Ortaokulu inşallah Malkara’ya daha çok ulusal alanda kupalar ve lisanslı oyuncularla hizmet edecek.”

Biz de Medya Batı Gazetesi olarak, Atatürk Ortaokulu’nu göstermiş oldukları başarılardan ve Malkara’yı en iyi şekilde temsil ettiklerinden dolayı kutluyoruz. Atatürk Ortaokulu Kız Hentbol Takımına ve Takım Kaptanı Bengüsu Baykal’a başarılar diliyoruz. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top