AYDIN İSTEK: “TOPLUMSAL BİLİNCİ VE DUYARLILIĞI ARTTIRMAK AMACIYLA BENDİS AVM’DE BULUŞUYORUZ”

257 okunma

Bendis Yönetim Kurulu Başkanı Aydın İstek 5 Nisan Cuma günü 10.00 ile 18.00 saatleri Arasında Bendis alış veriş merkezinde gerçekleşecek olan etkinliğe tüm Malkara halkını davet etti.

Bendis Yönetim Kurulu Başkanı Aydın İstek: “Yeni Nesili Bilinçlendirmek İçin Harekete Geçiyoruz” dedi ve sözlerine şöyle devam etti. İstek, “Toplum liderleri aracılığıyla toplumda afetlere karşı hazırlıklı olma, sivil savunma kuruluşlarını yakından tanıma ve sosyal sorumluluk bilincinin oluşturulması için “Toplumsal Bilinçlendirme Projesi” tüm bireylerin ve yeni neslin katılımıyla projeyi amacına ulaştıracaktır. Bu düşünceden yola çıkarak halkımızı ve yeni yetişen nesillerimizi bilinçlendirmek ve bilgilendirmek amacıyla hiçbir ticari amaç güdülmeden gerçekleştireceğimiz 7’den 70’e her yaşa hitap eden bu sosyal bilinçlendirme projemize tüm Malkara halkımızı da davet ediyoruz. Türkiye’de ilk defa Bendis Alışveriş Merkezi’nde yapılan toplumsal bilinçlendirme projesi; Tüm aile bireylerinin birlikte gezip görebileceği aynı zamanda eğlenerek bilgi alabileceği görsel sunumlarıyla uygulamaların yapılacağı keyifli bir bilinçlendirme projesi olacaktır.”

Projemizde yer alacak kurumlar; Afad, Akut, Yeşilay, Kızılay, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Sağlık Müdürlüğü, Keşan Sosyal Hizmetler Merkezi, Türk Böbrek Vakfı, Türkiye Büyükşehir Belediyesi Deprem ve Sismik Araştırma Merkezi Simülasyonu Tırı, 112 Acil Çağrı Merkezi, Tema gibi kurum ve kuruluşlar destek verecektir.” (Murat YAYIN)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top