BAĞIMLILIKLA MÜCADELE KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI YAPILDI

166 okunma

Vali Mehmet Ceylan Başkanlığında Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu 2018 yılı 5. toplantısı yapıldı.

Toplantıya Vali Mehmet Ceylan’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Tayyar Şaşmaz, İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, İl Jandarma Komutanı j. Alb. Şahin Karakaş, Tekirdağ İl Jandarma Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü İbrahim Kamil Kıspet, İl Sağlık Müdürü Cengiz Becerir, Aile ve Sosyal Politikalar Tekirdağ İl Müdürü Hasan Yılmaz, Tekirdağ Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Zekeriya Sarıkoca ve Koordinasyon Kurulu üyeleri katıldı.

 Toplantıda Konuşan Vali Ceylan;  ülke genelinde olduğu gibi Tekirdağ’da da her türlü bağımlılıkla topyekun mücadele edildiğine işaret ederek, bağımlılıkla mücadelenin bir süreç olduğunu, bu sürecin ise en iyi şekilde yürütülmesi gerektiğini bağımlılıkla mücadele amacıyla yürütülen başarılı çalışmaların bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada artarak devam edeceğini söyledi.

Toplantı bağımlılıkla mücadele konusunda bugüne kadar yapılan çalışmalar ve yapılacak olan çalışmaların kapsamlı bir şekilde masaya yatırılarak, katılımcıların görüş ve çözüm önerilerinin alınmasının ardından sona erdi. (Haber Merkezi)

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top