BALABANCIK İLKÖĞRETİM OKULU ÖĞRENCİLERİNDEN KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ

121 okunma

Malkara Balabancık İlköğretim Okulu öğrencileri kitap okuma etkinliği düzenledi.

Okul bünyesinde belirlenen kitap okuma saatinde veliler ve öğrenciler birlikte kitap okuma etkinliği yaptı. “Hep Beraber Okuyoruz” sloganıyla düzenlenen programda minikler aileleriyle birlikte kitap okudu.

Düzenlenen faaliyet ile ilgili yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi:

“Öğrencilerimizin ailelerini rol model olarak görmesi kaçınılmaz bir gerçektir. Anne ve babanın ev içerisinde ki ve ev dışındaki davranışları her zaman çocukların bilincinde kalıcı olarak yer alacak ve çocuğun kişiliğinin oluşumunda önemli bir yere sahip olacaktır. Okulumuz olarak düzenlemiş olduğumuz faaliyette öğrencilerimiz aileleriyle birlikte kitap okudu. Bu bağlamda hem çocuklarımızı kitap okumaya yönlendirmek için hem de ailelerinin de kitap okuduğunu görerek bu davranışı benimsemeleri için böyle bir etkinlik düzenledik.”

ETKİNLİK ÇEKİLEN HATIRA FOTOĞRAFLARININ ARDINDAN SONA ERDİ

“Hep Beraber Okuyoruz” sloganıyla düzenlenen kitap okuma saatinde 3. sınıf öğrencileri, velileriyle birlikte sınıfta kitap okudu. Aileleriyle birlikte keyifli ve eğlenceli vakit geçiren çocuklar aynı zamanda da eğitici bir etkinliğin içerisinde yer almış oldu. Etkinlik çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top