BASIN MENSUPLARIYLA ÇAY SAATİ SOHBETLERİNDE BULUŞTU

171 okunma

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt "Çay Saati Sohbetleri" buluşmalarının ilkini, Çorlu'da ulusal ve yerel medya organlarında görev yapan basın mensupları ile birlikte gerçekleştirdi.

Çorlu Belediyesi Tenis Kompleksi Tenis Kafe'de gerçekleşen "Çay Saati Sohbetleri" buluşması kapsamında Çorlu'da yayınlanan yazılı, görsel ve internet medyasının ulusal ve yerel temsilcileri ile bir araya gelen Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Çorlu Belediyesi'nin çalışmaları hakkında basın mensuplarına kısa bir bilgilendirme yaptı.

Daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Sarıkurt değerlendirmelerde bulundu. Mahalle muhtarları ve sivil toplum örgütleriyle sürekli olarak istişare halinde olduklarını belirten Başkan Sarıkurt açıklamasında, "Çorlu'muza dair görüş ve önerilerin değerlendirildiği ve ilkini siz değerli basın mensuplarımızla gerçekleştirdiğimiz "Çay Saati Sohbetleri" buluşmalarımızı bundan sonra esnaflarımızla, iş insanlarımızla ve halkımızla da devam ettireceğiz.

Çorlu'muzu daha yaşanılır, daha çağdaş bir şehir haline getirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Her zaman söylediğim gibi, ortak değerimiz Çorlu'muz için hep birlikte, el ele vererek daha güzel şeyler üretecek ve biz olunca başaracağız." dedi.

"Çay Saati Sohbetleri" buluşmasında Başkan Sarıkurt'a Çorlu Belediye Başkan Yardımcıları Hülya Perin, Erdoğan Demirci ve Kemaleddin Avcı da eşlik etti. (Haber Merkezi)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top