BAŞKAN ALBAYRAK'TAN İLÇE ZİYARETLERİ

81 okunma

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Ergene, Kapaklı, Saray ve Çorlu ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi ve Büyükşehir Belediyesi tarafından tamamlanan ve devam eden hizmetleri yerinde inceledi.

Hafta sonu mesaisine sabahın erken saatlerinde başlayan Başkan Kadir Albayrak, ilk olarak Ergene İlçesi’nin Esenler Mahallesi'ni ziyaret etti. Burada vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Albayrak, Büyükşehir Belediyesinin hizmet ve yatırımları hakkında vatandaşlara bilgi verdi ve onların taleplerini dinledi. Başkan Albayrak, Esenler Mahallesi ile Kırkgöz Mahallesi arasında Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yapımı tamamlanan beton asfalt çalışmalarını da inceleyerek vatandaşlara hayırlı olmasını diledi.

“HİZMET VE YATIRIMLAR ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR”

Esenler Mahallesi'nin ardından Kapaklı ilçesine bağlı Karlı Mahallesi'ni ziyaret eden Başkan Albayrak, vatandaşlarla görüşerek bilgi alışverişinde bulundu. Vatandaşların talep ve önerilerini de dinleyen Başkan Albayrak, Büyükşehir Belediyesinin ikinci döneminde de hizmet ve yatırımlarını aralıksız bir şekilde sürdüreceklerini ifade etti.

Saray ilçesine bağlı Çaylaköy Mahallesi'ne giden Başkan Albayrak, vatandaşlarla görüştü ve kendilerine Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan uzun ömürlü, çevre dostu ve sağlıklı bez çantaları hediye etti.

"HER ŞEY GÜZEL KENTİMİZ İÇİN"

Saray ilçe merkezinde bulunan ve yapımı Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan Vize Caddesi'ne giden Başkan Albayrak, burada incelemelerde bulundu. Yol yapım çalışmalarının ihtiyaçlar doğrultusunda aralıksız bir şekilde devam edeceğini söyleyen Başkan Albayrak, "Kentimiz ve vatandaşlarımız için aralıksız bir şekilde çalışıyoruz. İkinci hizmet dönemimizde tarla yollarımız bile asfalt olacak. Her şey güzel kentimiz için" dedi.

“BAŞKAN ALBAYRAK, YAPILAN HİZMETİN TÜM VATANDAŞLARA HAYIRLI OLMASINI DİLEDİ”

Daha sonra Saray ilçesine bağlı Küçükyoncalı Mahallesi'ni ziyaret eden Başkan Albayrak, burada bulunan Kültür Evinde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların halini ve hatırını soran Başkan Albayrak, kendilerine devam eden ve tamamlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Vatandaşlar da Başkan Albayrak'a Büyükşehir Belediyesinin hizmetleri için teşekkür etti. Küçükyoncalı ve Büyükyoncalı arasında bulunan bağlantı yoldaki beton asfalt çalışmalarını da inceleyen Başkan Albayrak, yapılan hizmetin tüm vatandaşlara hayırlı olmasını diledi.

“ÇALIŞMALARA ARA VERİLMEDEN DEVAM EDECEK”

Saray ilçesinin ardından Çorlu ilçesine geçen Başkan Albayrak, Önerler Mahallesi'nde vatandaşlarla buluştu. Kendilerine devam eden ve tamamlanan çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Albayrak, öneri ve talepleri de dinledi. Vatandaşlar da Başkan Albayrak'a yapılan hizmet ve yatırımlar için teşekkür etti. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından Çorlu ' Önerler Mahallesi arasında tamamlanan silindirle sıkıştırılmış beton asfalt çalışmasını da inceleyen Başkan Albayrak, çalışmalara ara verilmeden devam edileceğini söyledi.

Çorlu Sinoplular Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen kahvaltı programına da katılan Başkan Albayrak, burada vatandaşlarla görüştü ve kendilerine Büyükşehir Belediyesinin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Vatandaşlar Başkan Albayrak'ın ziyaretine ilgi gösterirken, yapılan hizmet ve yatırımlar için de teşekkür ettiler.

Ziyaretlerde Başkan Kadir Albayrak'a, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Neşat Erdoğan da eşlik etti. (Haber Merkezi)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top