BAŞKAN ALBAYRAK'TAN ŞARKÖY VE MALKARA İLÇELERİNE ZİYARET

438 okunma

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Şarköy ve Malkara ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Albayrak, ayrıca bu ilçelerde devam eden ve tamamlanan hizmet ve yatırımları da inceledi.

Mesaisine sabah erken saatlerde başlayan Başkan Kadir Albayrak, ilk olarak Şarköy ilçesine bağlı Uçmakdere Mahallesini ziyaret etti. Uçmakdere Mahallesi'nin ülkemizin en güzel kırsal mahallelerinden biri olduğuna dikkat çeken Başkan Albayrak, mahallenin Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin yatırımlarıyla Türkiye'nin en gözde kırsal turizm köyü olacağını söyledi.

Uçmakdere Mahallesi'nin ardından Şarköy'e bağlı Hoşköy Mahallesini de ziyaret eden Başkan Albayrak, burada mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Hoşköy sakinlerine Büyükşehir Belediyesi'nin hizmet ve projelerini anlatan Başkan Albayrak, vatandaşların öneri ve taleplerini de dinledi. Hoşköylüler, Büyükşehir Belediyesi'nin yatırımları dolayısıyla Başkan Albayrak'a teşekkür etti. Daha sonra Mürefte Mahallesini de ziyaret eden Başkan Albayrak, mahallede vatandaşlarla buluştu ve kendileri ile sohbet etti.

Mürefte Mahallesi'nin ardından Şarköy ilçe merkezini ziyaret eden Başkan Albayrak, burada ıslah çalışmaları Büyükşehir Belediyesince yapılan Olukbaşı ve Karadeğirmen Derelerinde incelemelerde bulundu. İncelemelerde Başkan Albayrak'a, Şarköy Belediye Başkanı Süleyman Altınok ve Büyükşehir Belediyesi Şarköy Meclis Üyesi Vahit Arslan da eşlik etti. İlçe merkezinde vatandaşlarla da bir araya gelen Başkan Albayrak, çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü, hizmet ve projelerin tamamlanmasıyla birlikte daha yaşanabilir bir Tekirdağ amaçlarına ulaşacaklarını söyledi.

Başkan Albayrak Şarköy ilçesinin ardından Malkara ilçesini ziyaret etti. Burada Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ile birlikte ilçede kurulan semt pazarını ziyaret eden Başkan Albayrak, Pazar esnafı ve alışverişe gelen vatandaşlar ile görüştü. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak, Malkara ilçesinde çok önemli yatırımları hayata geçirdiklerini aktaran Başkan Albayrak, hizmetlerin aralıksız olarak devam edeceğini belirtti. Vatandaşlar da Malkara ve Tekirdağ geneline yapılan hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve tüm emeği geçenlere teşekkür etti. (Murat Yayın)  

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top