BAŞKAN ALBAYRAK MALKARA İLÇESİ MUHTARLARI İLE BULUŞTU

133 okunma

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Malkara ilçesi Mahalle Muhtarları ile bilgilendirme toplantısında bir araya geldi.

Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleşen toplantıda Başkan Kadir Albayrak'ın yanı sıra Başkan Danışmanı Neşat Erdoğan ve Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanı Hacı Aslan da yer aldı.

Toplantının açılış konuşması Başkan Kadir Albayrak tarafından gerçekleştirildi.  Başkan Albayrak konuşmasında tarım ve hayvancılığın Tekirdağ'ın önemli vizyonlarından biri olduğunu belirterek, "Malkara tarım ve hayvancılıkta Türkiye'nin başkentidir. Biz de Büyükşehir Belediyesi olarak ilçemizde bu yönde yatırımlar gerçekleştirdik. Bu süreçte en büyük destekçilerimizden biri de siz değerli muhtarlarımız oldu. Görevimize devam ettiğimiz takdirde hiç zaman kaybetmeden aynı özveri ve heyecanla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Yeni dönemde kırsal kesime daha fazla ağırlık vereceğiz. Birlikte daha nice projelere imza atacağız," dedi.

Bilgilendirme toplantısı Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Malkara'da gerçekleştirilen yatırımlar hakkında bilgi verilmesi ve mahallelerin genel durumunun değerlendirilmesinin ardından son buldu. (Murat Yayın)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top