BAŞKAN ALBAYRAK, MALKARALI VATANDAŞLARLA SAHUR YAPTI

271 okunma

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen Sahur Programları kapsamında Malkaralı vatandaşlarla buluştu.

Başkan Kadir Albayrak bu kapsamda Sağlamtaş Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Sahur Programında Başkan Kadir Albayrak'ın yanı sıra; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, TESKİ Genel Müdür Vekili Dr. İbrahim İçöz, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Behçet Atlı, Sağlamtaş Mahalle Muhtarı Ramazan Ersoy ve vatandaşlar da yer aldı.

“RAMAZAN AYININ TÜM İNSANLIĞA HUZUR VE GÜZELLİK GETİRMESİYLE, SAĞLIK, MUTLULUK VE ESENLİKLER DİLERİM”

Burada bir konuşma yapan Başkan Kadir Albayrak, Ramazan ayının maneviyatını vatandaşlarla birlikte yaşamaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek şunları ifade etti:

“Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak geride bıraktığımız dönemde Malkara'da birçok önemli projeyi hayata geçirdik. Çalışmalarımız yeni dönemimizde de devam edecek. Ben, başta Sağlamtaş Mahalle Muhtarımız Ramazan Ersoy olmak üzere, Sağlamtaş kadınlarına ve tüm Sağlamtaş halkına bizleri misafir ettikleri için teşekkür ederim. Ramazan ayının tüm insanlığa huzur ve güzellik getirmesiyle, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.”

VATANDAŞLAR BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'A ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLEDİ

Başkan Albayrak konuşmasının ardından vatandaşların öneri ve taleplerini de dinleyerek kendilerine Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin diledi çalışmaları hakkında bilgi verdi. Sağlamtaşlı vatandaşlar da Başkan Kadir Albayrak'a çalışmalarında başarılar diledi.

“HEMŞERİLERİMİZE BİZLERİ MİSAFİR ETTİKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM”

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul da konuşmasında: “Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak ile birlikte Sağlamtaş Mahallemizde sahurumuzu yaptık. Hemşerilerimize bizleri misafir ettikleri için teşekkür ederim” sözlerine yer verdi. (Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top