BAŞKAN ALBAYRAK ŞARKÖY'DE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

201 okunma

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Şarköy ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi ve ilçede sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi.

Sabahın erken saatlerinde mesaisine başlayan Başkan Kadir Albayrak, ilk olarak Şarköy ilçesine bağlı Ulaman Mahallesi'ni ziyaret etti. Burada vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin Şarköy ve il genelinde sürdürdüğü çalışmaları anlattı. Vatandaşlar da Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarından dolayı Başkan Albayrak'a teşekkür etti.

Ulaman Mahallesi'nin ardından Yayaağaç Mahallesi'ni ziyaret eden Başkan Albayrak, burada TESKİ'nin Terfi Merkezinde incelemelerde bulundu. Vatandaşlara Yayaağaç Mahallesi'ndeki su sorununun tamamen ortadan kalktığını ifade eden Başkan Albayrak, çalışmalarının aralıksız olarak devam edeceğini ifade etti. Vatandaşlar da Başkan Albayrak'a çalışmalar dolayısıyla teşekkür etti.

Şarköy ilçe merkezini de ziyaret eden Başkan Albayrak, Şarköy Belediye Başkanı Süleyman Altınok ile bir araya gelerek ilçede sürdürülen çalışmaların son durumu hakkında değerlendirmelerde bulundu. Başkan Albayrak, Şarköy ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla da bir araya geldi.

Başkan Kadir Albayrak, Şarköy ilçesinde son olarak Mürefte ve Hoşköy Mahallelerini ziyaret etti. Her iki mahallede de vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Albayrak, kendilerine Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını anlatarak çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini söyledi. Vatandaşlar da Başkan Albayrak'a ve Büyükşehir Belediyesi personeline hizmet ve yatırımlardan dolayı teşekkür etti.

Ziyaret ve incelemelerde Başkan Kadir Albayrak'a Şarköy Belediye Başkanı Süleyman Altınok ve Büyükşehir Belediyesi Şarköy Meclis Üyesi Vahit Aslan da eşlik etti. (Haber Merkezi)

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top