BAŞKAN ALBAYRAK TOPTANCI SEBZE MEYVE HALİNİ İNCELEDİ

195 okunma

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa ilçesinde inşaat çalışmaları devam eden Toptancı Sebze Meyve Hali'ni ziyaret ederek çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı.

Toptancı Sebze Meyve Hali, idari bina, güvenlik ve kantar binası, sandık deposu olmak üzere 3 ana bölümden oluşuyor. Hal binasında, 30 adet dükkan, satış alanı, çay ocağı gibi bölümler yer alıyor. İdari binada, yönetici odaları, zabıta birimleri, ilk yardım birimi, mescit, toplantı odası, yemekhane ve mutfak yer alıyor. Toptancı Sebze Meyve Hali'nin en geç Ekim ayına doğru tamamlanması bekleniyor.

Başkan Kadir Albayrak, Toptancı Sebze Meyve Hali'ni ziyaret ederek çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı. Toptancı Sebze Meyve Hali'nin hem üretici, hem de tüketici için fayda getirecek bir yatırım olduğunu belirten Başkan Albayrak, buradaki çalışmaların sorunsuz ilerlediğini ve kısa süre içerisinde tamamlanacağını belirtti.

İncelemeler esnasında Başkan Kadir Albayrak'a Başkan Danışmanları Şeref Çetin ve Neşat Erdoğan ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Ahmet Rıfat Poyraz ve Etüt Projeler Dairesi Başkanı Bülent Doğan da eşlik etti. (Haber Merkezi) 

  

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top