BAŞKAN ALBAYRAK’IN İLK DURAĞI MALKARA OLDU

161 okunma

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın ilk durağı Malkara oldu.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ve CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, TESKİ Genel Müdür Vekili Dr. İbrahim İçöz, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Fatih Ünsal, Genel Sekreter Yardımcıları Dr. Kaan Gaytancıoğlu ve Atabey Baytöre, Başkan Danışmanı Neşat Erdoğan ve Daire Başkanları eşlik etti

Başkan Kadir Albayrak Malkara programı kapsamında bir dizi ziyarette bulundu. Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul gerçekleştirilen ziyaretler hakkında tek tek şunları ifade etti:

 “MİSAFİRPERVERLİĞİNDEN DOLAYI KENDİLERİNE TEŞEKKÜR EDERİM”

BAŞKAN YURDAKUL:“İlçe Kaymakamımız Erkan Karahan'ı makamında ziyaret ettik. Misafirperverliğinden dolayı kendilerine teşekkür ederim.”

“MUHTARLAR DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİK”

BAŞKAN YURDAKUL: “İlçe yönetimimizde söz sahibi olan muhtarlarımızı Muhtarlar Derneğinde ziyaret ettik. Göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı kendilerine teşekkür ederim.”

 “CHP İLÇE BAŞKANIMIZ HÜLYA ERTAN VE YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR EDERİM”

BAŞKAN YURDAKUL: “Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi Malkara ilçe başkanlığımızı ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulunduk. Gösterdikleri ilgiden dolayı Cumhuriyet Halk Partisi Malkara İlçe Başkanımız Hülya Ertan ve Yönetimine teşekkür ederim.”

“AK PARTİ İLÇE BAŞKANI GÖKHAN ŞENTÜRK VE YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR EDERİM”

BAŞKAN YURDAKUL: “Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak ile birlikte Ak Parti Malkara İlçe Başkanlığını ziyaret ettik. Misafirperverliklerinden dolayı Ak Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk ve Yönetimine teşekkür ederim.”

“İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI ŞENCAN PAKALPAKÇIL VE YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR EDERİM”

BAŞKAN YURDAKUL: “Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak ile birlikte İYİ Parti Malkara İlçe Başkanlığını ziyaret ettik. Misafirperverliklerinden dolayı İYİ Parti Malkara İlçe Başkanı Şencan Pakalpakçıl ve Yönetimine teşekkür ederim.”

“MHP İLÇE BAŞKAN VEKİLİ HÜSEYİN YONTAR VE YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR EDERİM”

BAŞKAN YURDAKUL: “Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Malkara İlçe Başkanlığını ziyaret ettik. Misafirperverliklerinden dolayı Milliyetçi Hareket Partisi Malkara İlçe Başkan Vekili Hüseyin Yontar ve Yönetimine teşekkür ederim.”

“MALKARA ZİRAAT ODASINI ZİYARET ETTİK”

BAŞKAN YURDAKUL: “Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak ile birlikte Malkara Ziraat Odasını ziyaret ettik. Çalışmalar hakkında detaylı bilgiler alıp değerlendirmelerde bulunduk. Malkara Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gündüz'e ve Yönetim Kurulu Üyelerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim.”

“MALKARA TİCARET VE SANAYİ ODASINI ZİYARET ETTİK”

BAŞKAN YURDAKUL: “Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak ile birlikte Malkara Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ettik. İlçemizdeki ticaret faaliyetleri hakkında istişarelerde bulunduk. İlgi ve alakalarından dolayı Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör'e, Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin'e ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederiz.”

“MALKARA TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİK”

BAŞKAN YURDAKUL: “Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak ile birlikte Malkara Ticaret Borsasını ziyaret ettik. İlçemizdeki ticaret faaliyetleri hakkında istişarelerde bulunduk. İlgi ve alakalarından dolayı Meclis Başkanı Ersin Kaçar'a, Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Ayaz'a ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederiz.”

PAZARCI ESNAFI ZİYARET EDİLDİ

BAŞKAN YURDAKUL: “Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir Albayrak ile birlikte, İlçe ekonomimize katkıda bulanan pazarcı esnafımızı ziyaret edip bol bereketli kazançlar diledik. Pazarcı esnafımızın kalkınmasında önemli role sahip olan hemşerilerimize de hayırlı pazarlar diledik.” (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top