BAŞKAN AYNUR ÇEŞMELİLER: “BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIZ”

712 okunma

TOBB Tekirdağ İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Aynur Çeşmeliler ve Yönetim Kurulu Çorlu TSO’da buluştu.

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde Tekirdağ Bölgesindeki Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri bir araya geldi.

Toplantıya; TOBB Tekirdağ İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Aynur Çeşmeliler, Başkan Yardımcıları; Burcu Ergene, Nihal İşbilen ve Melek Yeşil Sarıtaş ile Kurul Üyeleri katılımda bulundu.

KADIN GİRİŞİMCİLİĞİN ARTTIRILMASI KONULARINDA GÖRÜŞMELERDE BULUNULDU

Programa yoğun katılım sağlayan Tekirdağ Kadın Girişimciler İcra Kurulu üyeleri ilk olarak Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı’yı daha sonra Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Veysel Tunçcan'ı ziyaret ederek Kadın Girişimciliğin arttırılması konularında görüşmelerde bulunuldu.

KADIN GİRİŞİMCİLER KOOPERATİFÇİLİK VE WEB SAYFASI KURULUMU HAKKINDA BİLGİLENDİRİLDİ

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. İzzet Volkan'ın misafirliğinde öğlen yemeğine davet edilen kadın girişimciler, günün sonunda Çorlu TSO toplantı salonunda organize edilen Tarımsal Danışman Tuncay Kırmızıgül lavanta ekimi ile bilgilerin sunumu ve ayrıca Ayten Kodak'ın bitkisel yağ üretimi ile ilgili bilgilerin sunumunun yapıldığı çalıştayda kadın girişimciler kooperatifçilik ve web sayfası kurulumu hakkında bilgilendirildi.

Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Aynur Çeşmeliler şunları ifade etti:

“KADIN MÜTEŞEBBİSLERİ İŞ DÜNYASINA KAZANDIRMAYI HEDEFLERİMİZ OLARAK GÖRMEKTEYİZ”

“Kadın girişimciler olarak kadının iş dünyasındaki sorumluluk ve görevlerinde farkındalık oluşturmayı, yöneten ve yönetişim içerisinde olan kadın müteşebbisleri iş dünyasına kazandırmayı hedeflerimiz olarak görmekteyiz. Girişimciliğin özendirilmesi başta olmak üzere çeşitli sosyal, kültürel ve ekonomik faaliyetlerde birlik ve beraberlik içinde güzel işlere imza atacağız.” (Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top