BAŞKAN BAYSAN VE MİLLETVEKİLİ KÖPRÜLÜ İNCELEMELERDE BULUNDU

179 okunma

Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ve CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü Çorlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü üretim tesislerini ve mini hayvanat bahçesini ziyaret etti.

Ziyarette Başkan Baysan ve Milletvekili Köprülü'ye CHP Çorlu İlçe Başkanı Yıldıray Arıcı, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Oral Karakaya, Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Erdoğan Demirci, TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa da eşlik etti.

Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ve Başkan Yardımcısı Erdoğan Demirci, Park ve Bahçeler Müdürlüğü üretim tesislerinde yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, CHP Çorlu İlçe Başkanı Yıldıray Arıcı, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Oral Karakaya, TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa ve CHP Çorlu İlçe Yönetim Kurulu üyelerine çalışmalar hakkında bilgiler aktardılar.

Son olarak Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde özellikle yaz aylarında ziyaretçi akınına uğrayan hayvanat bahçesini gezen Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ve beraberindekiler alanda incelemelerde bulunurken mini hayvanat bahçesini gezen vatandaşlarla da sohbet ettiler.

İncelemelerini tamamlayan heyet daha sonra tesislerden ayrıldı. (Haber Merkezi)

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top