BAŞKAN CEMALETTİN TOLUCA O HIRSIZLARI KINADI, YAŞANAN BU OLAY TAMAMEN VİCDANSIZLIKTIR

283 okunma

Geçtiğimiz günlerde Malkara’nın Kadıköy Mahallesi’nde kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından çiftçilik ve hayvancılık ile uğraşan Neşat Özer’e ait 40 koyunun çalınması gazetemiz Medya Batı ile gündeme gelmişti.

 

“YAŞANAN BU OLAY TAMAMEN VİCDANSIZLIKTIR. BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ KORUMALI, BİRBİRİMİZE DESTEK OLMALIYIZ”

Tekirdağ İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Malkara Şubesi Başkanı Cemalettin Toluca konuyla ilgili bir basın açıklaması düzenledi. Düzenlenen basın açıklamasında Başkan Toluca şunları ifade etti:

“Öncelikle çiftçilik ve hayvancılık ile uğraşan Neşat Özer’e geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Hırsızlığın hiçbir şekli onaylanamaz ve kabul edilemez. Fakat burada bir emek hırsızlığı söz konusu ve emek hırsızlığı çok kötü bir şey. Özellikle küçükbaş hayvancılık ile uğraşan vatandaşlarımız tüm hayatlarını bu çerçevede düzenliyor. Çok büyük bir emek harcıyorlar. Hayvanın doğumundan itibaren attığı her adımın dikkatle takip ediyorlar. Yeri geliyor tüm sosyal hayatlarını bir kenara bırakıp tamamen hayvanları ile uğraşıyorlar. Yaşanan bu olay tamamen vicdansızlıktır. Yaşanan bu üzücü olay sonrasında birlik ve beraberliğimizi korumalı, birbirimize destek olmalıyız. İnşallah en kısa sürede bu vicdansızlığı yapan kişi veya kişiler yakalanır ve vatandaşımızın mağduriyeti giderilir. Kolluk kuvvetlerimizin tümüne sona kadar güveniyoruz.” (Murat Yayın-Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top