Başkan Günay’dan Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Aydın’a Ziyaret

197 okunma

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın’ı ziyaret etti.

Başkan Günay, “Türk Polis Teşkilatı, 174 yıllık köklü geçmişiyle yurdumuzun, şanlı bayrağımızın ve aziz milletimizin yılmaz koruyucusu ve savunucusu olarak üstün bir hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Emniyet teşkilatımız; kendisini sürekli yenileyen, gelişen teknolojileri en iyi şekilde kullanan, yüksek disiplin anlayışına sahip personeli ve modern donanımıyla ülkemizin en köklü, göz bebeği kurumlarından biridir.

EMNİYET ÇALIŞANLARIMIZA DESTEK VE YARDIMCI OLMALIYIZ Kİ ÜLKEMİZDEKİ GÜVEN, İSTİKRAR VE HUZURUMUZ DEVAM ETSİN

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 174. Yıldönümünde, Polis Haftası vesilesiyle Tekirdağ İl Emniyet Müdürümüz Mustafa Aydın’ı ve emniyet çalışanlarımızı ziyaret ederek bu özel ve anlamlı günlerini kutladık. Bizler de vatandaşlık görevlerimizi en iyi şekilde yerine getirip, emniyet çalışanlarımıza destek ve yardımcı olmalıyız ki ülkemizdeki güven, istikrar ve huzurumuz devam etsin.

“TÜM POLİSLERİMİZİN HAFTASINI EN İÇTEN DUYGULARIMLA KUTLUYORUM”

Bu vesile ile Türk Polis Teşkilatının 174. kuruluş yıldönümünde, vatan uğruna canlarını veren şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yâd ediyor, halkımızın huzuru ve güvenliği için gece gündüz demeden çalışan ve yurdumuzun her köşesinde görev yapan tüm polislerimizin haftasını en içten duygularımla kutluyorum." diye konuştu. (Haber Merkezi)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top