BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'A VATANDAŞLARDAN SEVGİ SELİ

162 okunma

2014 yılında halkın büyük desteği ile göreve gelen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, hizmet, yatırım ve projelerle dolu dolu geçen ilk 5 yıllık hizmet dönemini tamamlamaya hazırlanırken vatandaşlardan ilgi ve destek görmeye devam ediyor.

 

Hizmet yolunda gecesini gündüzüne katan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 11 ilçe ve 355 mahallede muhtarlarla, esnaflarla, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle ve vatandaşlarla düzenli olarak bir araya geliyor, onların istek ve önerilerini dinliyor.

BAŞKAN ALBAYRAK, İLÇE MERKEZLERİ, SEMT PAZARLARI VE KIRSAL MAHALLELERDE BÜYÜK İLGİ VE DESTEK GÖRÜYOR

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını yerinde takip etmek amacıyla ilçelere ziyaretler gerçekleştiren Başkan Kadir Albayrak, ilçe merkezleri, semt pazarları ve kırsal mahallelerde büyük ilgi ve destek görüyor.

Çalışkanlığı ve mütevazı kişiliği ile halkın takdirini kazanan Başkan Kadir Albayrak, son olarak Muratlı ilçe merkezi, Yeşilsırt, Aşağısevindikli ve Yukarısevindikli mahallerinde ziyaretler gerçekleştirdi.

"HER ZAMAN YANINDAYIZ" NOTUNUN YER ALDIĞI ÇİÇEK DEMETİNİ TAKDİM EDİLDİ

Muratlı'ya bağlı Yeşilsırt Mahallesi'ne bir ziyaret gerçekleştiren Başkan Kadir Albayrak, Mahalle Muhtarı Hürriyet Borucu ve mahalle sakinleri tarafından sevgi seliyle karşılandı. "Nerede kalmıştık'" yazılı pankart ile Başkan Kadir Albayrak'ı karşılayan Yeşilsırt sakinleri, Büyükşehir Belediyesi'nin insan odaklı, çevre dostu ve şeffaf belediyecilik hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler ve "Her zaman yanındayız" notunun yer aldığı çiçek demetini takdim ettiler.

“BUNDAN SONRA DA DESTEK VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Büyükşehir Belediyesi'nin hizmetlerinden dolayı duydukları memnuniyeti ifade eden vatandaşlar Başkan Kadir Albayrak'a teşekkür ettiler ve geçmişte olduğu gibi bundan sonra da destek vermeye devam edeceğini söylediler.

Gittiği her yerde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi'nin hizmet, yatırım ve projelerinin 2. beş yıllık hizmet döneminde de artarak devam edeceğinin müjdesini verdi. (Haber Merkezi)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top