BAŞKAN ULAŞ YURDAKUL'A NEZAKET ZİYARETİ

205 okunma

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Neşet Erdoğan, Malkara Belediyesi'ne gelerek Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarette; Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ahmet Rıfat Poyraz, Belediye Meclis Üyesi Nuran Başkütük ve CHP Malkara Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kökten yer aldı.

 “BAŞKAN YURDAKUL TEŞEKKÜR ETTİ”

Sohbet eşliğinde geçen ziyarette Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Neşet Erdoğan ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ahmet Rıfat Poyraz'a ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti belirtip, kendilerine teşekkür etti.

 “BAŞARILAR DİLEDİLER”

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Neşet Erdoğan ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ahmet Rıfat Poyraz kendilerine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a teşekkür edip çalışmalarında başarılar dilediler.

 “AİLE YAŞAM MERKEZİ İNŞAATI İNCELENDİ”

Ziyaretin ardından Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Neşet Erdoğan ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ahmet Rıfat Poyraz Hacıevhat Mahallesinde yapımı devam etmekte olan Aile Yaşam Merkezi İnşaatında incelemelerde bulundular. (Nurdan Yavuzcan)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top