BAŞKAN ULAŞ YURDAKUL'DAN AK PARTİ VE İYİ PARTİ MALKARA İLÇE BAŞKANLIKLARINA ZİYARET

201 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, AK Parti Malkara İlçe Başkanlığı ve İYİ Parti Malkara İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde; AK Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan ile Yönetim Kurulu Üyeleri, İYİ Parti Malkara İlçe Başkanı Şencan Pakalpakçıl ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcısı Bahaettin Cömert, Belediye Meclis Üyeleri, CHP Malkara İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kökten ve  AK Parti Malkara Belediye Başkan Aday Adayı Fethi Özver yer aldı.

Sohbet eşliğinde geçen ziyaretlerde Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, AK Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk ve İYİ Parti Malkara İlçe Başkanı Şencan Pakalpakçıl'a göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür edip, çalışmalarında başarılar diledi.

AK Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk ve İYİ Parti Malkara İlçe Başkanı Şencan Pakalpakçıl ise yapılacak olan Yerel Seçimler öncesi tekrardan Malkara Cumhuriyet Halk Partisi'nden Belediye Başkan Adayı gösterilen Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'u tebrik edip, çalışmalarında başarılar dilediler. (Murat Yayın)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top