BAŞKAN ULAŞ YURDAKUL'DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

424 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, ilçede bulunan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ve Malkara Şoförler ve Otomobilciler Odasına hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde; Belediye Başkan Yardımcısı Bahaettin Cömert, Belediye Meclis Üyesi Nuran Başkütük ve CHP Malkara İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Yeniceli yer aldı.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Haşim Dönmez ve Malkara Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İsmail Şen'i makamlarında ziyaret ederek, seçimlerde güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildikleri için tebrik edip, kendilerine hediye takdim etti.

Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ve Malkara Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanları ve yönetim kurulu üyeleri gerçekleştirilen ziyaretten dolayı Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Belediye Başkan Yardımcısı Bahaettin Cömert ve Belediye Meclis Üyesi Nuran Başkütük'e memnuniyetlerini belirtip, teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler. (Nurdan Yavuzcan)

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top