BAŞKAN ULAŞ YURDAKUL AHİEVREN MAHALLESİNDE İNŞA EDİLEN ÇOK AMAÇLI SALON ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

217 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Ahievren Mahallesinde inşaatı devam eden Çok Amaçlı Salon çalışmalarını yerinde inceledi.

İncelemelerde CHP Malkara İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Üzeyir Işık da yer aldı.

Çok Amaçlı Salon inşaat çalışmalarını inceleyen Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Ahievren Mahallemize 308 m² üstü kapalı Çok Amaçlı Salon yapıyoruz. İnşaat çalışmamız devam ediyor. Çok Amaçlı Salon mahallemizde yaşayan vatandaşlarımızın cemiyetlerini düğün ve nişan gibi merasimlerini yapacakları alanı karşılayacak. Diğer Mahallelerimize de Çok Amaçlı Salon kazandırmaya devam edeceğiz. Mahallemizde yaşayan vatandaşlarımıza hayırlı olsun.” Dedi.

İncelemelerin ardından Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Ahievren Mahallesinde bulunan kahvehaneleri ziyaret ederek mahalle sakinlerine Malkara Belediyesi’nin çalışmaları, projeleri ve yatırım planları hakkında bilgiler verdi.

Ahievren Mahallesi sakinleri, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a mahallelerine yapmış olduğu çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini belirtip, teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dilediler. (Nurdan Yavuzcan)

 

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top