BAŞKAN ULAŞ YURDAKUL AYÇİÇEK ÜRETİCİLERİNE HAYIRLI VE BEREKETLİ BİR HASAT DÖNEMİ DİLEDİ

348 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Ayçiçek alımlarına başlayan S.S. 269 sayılı Malkara Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifinin Malkara Merkez şubesini ziyaret ederek Ayçiçek üreticilerine bereketli bir hasat dönemi diledi.

S.S. 269 sayılı Malkara Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Cem Özkan ile Yönetim Kurulu Üyeleri ve S.S. 269 sayılı Malkara Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Merkez Ayçiçek alım şubesinde ayçiçeği teslim eden kooperatif ortaklarıyla sohbet ederek hasat dönemi hakkında bilgiler alan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Ayçiçek hasadının bol bereketli ve hayırlı olmasını diledi.

Malkara Merkez Ayçiçek alım şubesinde ayçiçeği teslim eden üreticiler, S.S. 269 sayılı Malkara Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Malkara Merkez Ayçiçek alım şubesi bahçesine üreticilerin sıcaktan korunmaları için kurulan ve ihtiyaçlarını gidermeleri için Malkara Belediyesi tarafından gönderilen ikram aracından dolayı Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a ilgilerinden dolayı teşekkür ettiler. (Murat Yayın)

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top