BAŞKAN ULAŞ YURDAKUL BAYRAM BOYUNCA MAHALLE ZİYARETLERİ YAPTI

239 okunma

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve beraberindeki heyet bayramın 1 nci günü olan 15 Haziran 2018 Cuma Günü 11.00 - 19.30 saatleri arasında Gönence, Kozyörük, Kiremitlik, Yörücek, Sarıyar, İbrice, Balabancık, Çimendere, Çınarlıdere, Sağlamtaş, Kalaycı, Kavakçeşme, Gazibey ve Hacıevhat Mahalleri olmak üzere 14 mahalleye ziyaret etti.

Bayramın 2 nci günü ise 16 Haziran 2018 Cumartesi Günü ise 11.00 - 18.00 saatleri arasında Yenice, Develi, İbribey, Karamurat, Yörük, Kermeyan, Dereköy, Vakıfiğdemir, Deliller, Müstecep, Sırtbey ve Ballısüle, mahalleri olmak üzere 12 mahalleyi ziyaret etti.

 Bayramın 3 ncü ve son günü ise Deveci, Teteköy ve Yenidibek mahallerini ziyaret etti.

 “BAYRAMLARINI KUTLADILAR, İSTEK VE TALEPLERİNİ DİNLEDİLER”

Gerçekleşen ziyaretlerde Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, Belediye Meclis Üyeleri, CHP Malkara İlçe Yönetim Kurulu ve Parti Üyeleri eşlik etti. Belediye başkanı Ulaş Yurdakul ve beraberindeki heyet mahalle sakinlerinin Mübarek Ramazan Bayramları'nı tebrik edip, kendileriyle sohbetlerde bulundular ve ziyaretler kapsamında bayram hediyesi takdim ettiler. Ziyaretlerde Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, mahallelerde yaşayan vatandaşlara Malkara Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgiler verip, istek ve taleplerini dinledi ve bol bol not aldı.

 “TEŞEKKÜR ETTİLER”

Mahalle sakinleri ise Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve beraberindeki heyete gerçekleştirdikleri ziyaretler için teşekkür ettiler. (Murat Yayın)

 

 

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top