BAŞKAN ULAŞ YURDAKUL GÜNEBAKAN YEREL YÖNETİM HİZMET ÖDÜLLERİ YARIŞMASININ ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI

96 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Doğu - Batı Trakya Belediyeler Birliği tarafından bu yıl ilk defa düzenlenen Günebakan Yerel Yönetim Hizmet Ödülleri Proje yarışmasının ödül törenine katıldı.

 

Üreticinin her zaman yanında olan Malkara Belediyesi, Tarımsal Hizmetler Kategorisinde Malçlı Çilek Yetiştiriciliği projesi ile katıldığı ve ödül almaya laik görülen projenin ödülünü, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı ve Doğu Batı Trakya Belediyeler Birliği Trakyakent Birlik Başkanı Kadir Albayrak, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a takdim etti.

Düzenlenen ödül törenine; Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Doğu Batı Trakya Belediyeler Birliği Trakyakent Birlik Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Ekşinat, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Malkara Belediye Meclis Üyeleri Volkan Soğancılar, Afşin Turan, Hikmet Altuğ, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Fatih Ünsal, Genel Sekreter Yardımcısı Atabey Baytöre, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları, TRAKYAKENT Birlik Müdürü Behçet Atlı, Trakya Bölgesinde yer alan il ve ilçelerin belediye başkanları katıldı.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Tarımsal alanda hayata geçirdiğimiz bir projemizin daha ödülünü teslim aldık. Kırsal Mahallelerde yaşayan vatandaşlarımızın kalkınması için Malkara Belediyesi olarak her zaman üreticimizin yanındayız. Alternatif tarım ürünleri ile ürün çeşitliliği sağlayarak üreticimizin gelirini artırma çalışmalarımız devam etmektedir. Belediyemiz imkânları dâhilinde üreticilerimize destek olarak hemşerilerimizin refahı için her alanda gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.”dedi. (Nurdan Yavuzcan)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top