BAŞKAN ULAŞ YURDAKUL MAHALLE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

128 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Emirali, Vakıfiğdemir ve Yörük Mahallerine giderek mahalle sakinlerini ziyaret etti.

Ziyaretlerde Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul vatandaşların talep ve isteklerini dinleyip, Malkara Belediyesi'nin çalışmaları ve yatırım projeleri hakkında bilgiler vererek Vakıfiğdemir Mahallesinde yapılan parke taş çalışmalarını ve kurban kesim alanında yapılan çalışmaları inceleyerek Vakıfiğdemir Mahalle Muhtarı Talat Kaya’dan bilgiler aldı.

Gerçekleştirdiği ziyaretlerde mahalle sakinleriyle sohbet edip, çalışmaların devam edeceğini belirten Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “İlçe genelinde ve mahallelerimizde hizmet ve yatırımlarımız aralıksız bir şekilde devam ediyor. Görev süremizin sonuna kadar söz verdiğimiz yatırımları hayata geçirmek için durmaksızın çalışmaya devam edeceğiz. Tüm bu devam eden çalışmalarımız tamamlandığında, Malkaramız daha güzel ve daha yaşanılabilir bir kent haline gelecektir.” dedi.

Mahalle sakinleri, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a mahallelerine yaptığı hizmetlerden dolayı duydukları memnuniyetlerini belirtip, teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

Mahalle ziyaretlerinin ardından Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Hasan Gürkan Caddesinde yapımı devam eden Ali Bin Nasuh Camii’nin çevresinde yapılan yol ve çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden detaylı bilgiler aldı. (Nurdan Yavuzcan)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top