BAŞKAN ULAŞ YURDAKUL MALKARA'DA GERÇEKLEŞTİRİLEN BAYRAMLAŞMA TÖRENİNE KATILDI

170 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Ramazan Bayramı dolayısı ile Şehitlik Parkında yapılan bayramlaşma törenine katıldı.

Gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde; Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Malkara İlçe Kaymakamı Erkan Karahan, 95. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Erdem Murat Tatlı, Malkara İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Murat Kızıltan, Malkara İlçe Emniyet Müdürü Mahmut Gülhan, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özer, Siyasi Partilerin İlçe Başkanları ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşu Başkanları, Dernek Başkanları, Basın Mensupları, Muhtarlar ve vatandaşlar yer aldı.

TÜM İSLAM ÂLEMİNE HUZUR MUTLULUK VE BARIŞ GETİRMESİ TEMENNİSİNDE BULUNDU

Bayramlaşma töreninde konuşma yapan Malkara İlçe Kaymakamı Erkan Karahan ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Ramazan Bayramının tüm İslam âlemine huzur mutluluk ve barış getirmesi temennisinde bulundu.

Yapılan konuşmaların ardından Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, bayramlaşma törenine katılanların Ramazan Bayramını kutladı.

HASTANE ÇALIŞANLARININ VE TEDAVİ ALTINDAN OLAN HASTALARIN RAMAZAN BAYRAMINI TEBRİK EDİP, ACİL ŞİFALAR TEMENNİSİNDE BULUNDULAR

Şehitlik Parkında yapılan bayramlaşma töreninin ardından, Malkara İlçe Kaymakamı Erkan Karahan, , 95. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Erdem Murat Tatlı, Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkara İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Murat Kızıltan ve Malkara İlçe Emniyet Müdürü Mahmut Gülhan Malkara Devlet Hastanesine giderek, hastane çalışanlarının ve tedavi altından olan hastaların Ramazan Bayramını tebrik edip, acil şifalar temennisinde bulundular. (Nurdan Yavuzcan)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top