BAŞKAN ULAŞ YURDAKUL MALKARA’DA GAZETELERİ VE HABER AJANSLARINI ZİYARET ETTİ

130 okunma

ULAŞ YURDAKUL, “KAPALI PAZAR YERİ PROJESİ'NDEKİ ÇALIŞMALARIN DURDURULMASI GİBİ BİR ŞEY SÖZ KONUSU DEĞİL”

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, düzenlenecek olan “Proje Tanıtım Toplantısı” kapsamında Malkara'da faaliyet gösteren yerel gazeteleri ve haber ajanslarını ziyaret etti.

Yerel gazetelere ve haber ajanslarına yapılan ziyarete; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan ve CHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Yapılan ziyaretler çerçevesinde Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkara'da faaliyet gösteren yerel gazeteleri ve haber ajanslarını 19 Aralık Çarşamba günü saat 20.00'da Kardelen Düğün Salonu'nda yapılacak olan “Proje Tanıtım Toplantısı” davet etti.

“DÜZENLEMİŞ OLDUĞUMUZ 'PROJE TANITIM TOPLANTISI'NA SİZLERİ BEKLİYORUZ”

“Proje Tanıtım Toplantısı” kapsamında gazetemiz Medya Batı'yı ziyaret eden Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul yapmış olduğu konuşmasında şunları ifade etti:

“Bu toplantıda 5 yıllık görev süremiz boyunca Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Malkara Belediyesi olarak Malkara'mıza yaptığımız hizmetleri hep birlikte gözden geçireceğiz. Aynı zamanda Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve benim tekrardan belediye başkanlığı görevine seçilmem halinde yapacak olacağımız yeni projeleri sizlerle paylaşacağız. Bu vesileyle 19 Aralık Çarşamba günü saat: 20.00'da Kardelen Düğün Salonu'nda düzenlemiş olduğumuz 'Proje Tanıtım Toplantısı'na sizleri bekliyoruz.”

“BİZDEN ÖNCEKİ TÜM BELEDİYE BAŞKANLARIMA VE İL GENEL MECLİS ÜYELERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Belediye Başkanı Yurdakul ziyaret kapsamında yapmış olduğu konuşmasına şöyle devam etti:

“Şimdiye kadar bizler gibi görev yapan birçok belediye başkanımız oldu. Tekirdağ, büyükşehir belediyesi olmadan önce ilçemizde görev yapan İl Genel Meclis Üyelerimiz oldu. Tüm bu arkadaşlarımız seçilerek göreve geldiler ve halkımızın menfaatleri doğrultusunda bizlere hizmet verdiler. Ben bizden önceki tüm belediye başkanlarıma ve İl Genel Meclis Üyelerimize teşekkür ediyorum.”

“KAPALI PAZAR YERİ PROJESİ'NDEKİ ÇALIŞMALARIN DURDURULMASI GİBİ BİR ŞEY SÖZ KONUSU DEĞİL”

Kapalı Pazar Yeri Projesi kapsamındaki çalışmaları da değerlendiren Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul şunları söyledi:

“Şuan da ilk bloğumuz tamamlanmış bulunuyor ve ikinci bloğun yapımına geçildi. Kapalı Pazar Yeri Projesi'ndeki çalışmaların durdurulması gibi bir şey söz konusu değil. Zaten kanunen de 15 Aralık-15 Şubat tarihleri arasında devam eden inşaatlarda hava şartlarından dolayı çalışılmaması yönünde bir madde var. Kapalı Pazar Yeri Projesi kapsamındaki çalışmalarımız hava şartlarının düzelmesi halinde tüm hızıyla kaldığı yerden devam edecek.”

“Proje Tanıtım Toplantısı” kapsamında yapılan ziyaret Başkan Yurdakul'un açıklamalarının ardından çekilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi. (Murat Yayın – Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top