BAŞKAN ULAŞ YURDAKUL MALKARALILARA SESLENDİ

426 okunma

BAŞKAN YURDAKUL: “53 BİN HEMŞERİMİZİ BAĞRIMIZA BASMAYA VE HEPSİNE SEVGİYLE SARILMAYA DEVAM EDECEĞİM”

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul seçim sonrasında Malkaralılara seslendi.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul konuşmasında şunları ifade etti:

“53 BİN MALKARALI HEMŞERİMİN DERDİ BENİM DERDİMDİR. HİÇ KİMSEYİ ASLA ÖTEKİLEŞTİRMEDİM, ÖTEKİLEŞTİRMEYECEĞİM”

“Sevgili Malkaralı hemşerilerim. Elele, omuz omuza, yüreklerimizi ortaya koyarak Malkara’mızda bu sevda meşalesini yakmak yine bize nasip oldu. Bize bunu nasip eden, bu görevi bizlere tekrar bahşeden sevgili hemşerilerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yeni dönemimizde Malkara’mızın dertlerine derman olmaya, sorunlarını çözmeye, kentimizi daha da yaşanılır hale getirmeye var gücümle çalışacağım. 53 bin hemşerimizi bağrımıza basmaya ve hepsine sevgiyle sarılmaya devam edeceğim. Çünkü bizi biz eden, Malkaralı olmak. Yine hep beraber oynadığımız düğünlerimiz, beraber safını tuttuğumuz cenazelerimiz, elleri kınalı kuzularımızı askere uğurlamalarımız olacak. 53 bin Malkaralı hemşerimin derdi benim derdimdir. Biz birbirimize kan bağı ile bağlıyız. Hiç kimseyi asla ötekileştirmedim, ötekileştirmeyeceğim. Oy veren hemşerimden de, vermeyen hemşerimden de Allah razı olsun. Belediyenin kapısı, yüreğimiz siz hemşerilerime her zaman sonuna kadar açık olacak.”

Malkara Belediye Başkanı Yurdakul konuşmasına şu sözlerle devam etti:

“BUGÜNE KADAR Kİ TÜM YORGUNLUĞUM, UYKUSUZLUĞUM, EMEĞİM VE UĞRAŞLARIM GÜZEL MALKARA’MA HELAL VE HOŞ OLSUN”

“Demokrasi yarışında aday olan diğer Malkaralı hemşerilerime de teşekkür ediyorum. Biz dedik ki… Hayatın bir tek manası varsa o da sevmektir. Malkaralı kardeşimizi hayatımızın tek manası olarak gördüğümüz için sevdik. O yüzden derdimiz, dermanımız, sevdamız Malkara dedik. Ben size; ‘Soyadım gibi Yurduma kul olmuşum, Malkara’ma kul olmaya hazırım’ dedim. Bu sevdayı zaferle taçlandırdıysak; Mart’ın Sonu Bahar diyen, Her Şey İyi olacak diyen, kalbimiz seninle diyen hemşerilerimin sayesindedir. Bugüne kadar ki tüm yorgunluğum, uykusuzluğum, emeğim ve uğraşlarım güzel Malkara’ma helal ve hoş olsun.

Belediye Başkanı Yurdakul sözlerini şöyle sonlandırdı:

“ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN. SAĞ OLUN VAR OLUN. SEVGİ VE SAYGILARIMLA”

“Bize o sıcak yüreklerinde yer veren, umudumuza, emeğimize el veren; sevgili hemşerilerim asıl var olan ben değilim, sadece yetkinizi bana verdiniz. Asıl ‘DESTAN’ olan sizlersiniz. Allah hepinizden razı olsun. Sağ olun var olun… Sevgi ve saygılarımla.”

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve Belediye Başkanlığı personeli Hükümet Meydanı önünde hatıra fotoğrafı çektirdi. (Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top