BAŞKAN ULAŞ YURDAKUL VATANDAŞIN SORUNLARINI DİNLEDİ

240 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 13.00 – 15.00 saatleri arasında Yaylagöne, Sarnıç ve Evrenbey Mahallerini ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde; CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan ve CHP Malkara İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kökten yer aldı.

Mahalle sakinleriyle sohbet eden Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; ‘Hizmet götürmediğimiz mahallemiz kalmayacak. İlçe merkezimizde ve mahallerimizde çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Evrenbey Mahallemizde Köy Gençliği tarafından yapılan vatanımız uğruna canını veren aziz şehitlerimizin anısına ve Kahraman Mehmetçiğimizin yanında olan gençlerimize bu Anıt için teşekkür ederim.’ dedi.

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul incelemelerin ardından vatandaşların talep ve isteklerini dinleyip, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile Malkara Belediyesi'nin çalışmaları ve yatırım projeleri hakkında bilgiler verdi.

Mahalle sakinleri gerçekleştirilen ziyaretler için memnuniyetlerini belirtip, Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan ve CHP Malkara İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kökten’e teşekkür ettiler. (Nurdan Yavuzcan)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top