BAŞKAN ULAŞ YURDAKUL VE MİLLETVEKİLİ ADAYI ADEM DALGIÇ STK’LARI ZİYARET ETTİ

204 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Adayı Adem Dalgıç, Malkara`da dernek ve sivil toplum kuruluşlarına ziyaret gerçekleştirdiler.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde; Cumhuriyet Halk Partisi Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, Belediye Meclis Üyesi Nuran Başkütük, CHP Malkara İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kökten, CHP Malkara İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililer yer aldı.

Ziyaretlerde Malkara Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, Türkiye Kızılay Derneği Malkara Şubesi ve Tarım Kooperatifleri Birliği Malkara Şubesi başkanları ile yöneticilerinden kuruluşlarının çalışmaları hakkında bilgiler alan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Malkara Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Adayı Adem Dalgıç ise ziyaretler esnasında Cumhuriyet Halk Partisi’nin seçim bildirgesinde yer alan çözüm önerileri hakkında bilgiler verdi.

Malkara Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, Türkiye Kızılay Derneği Malkara Şubesi ve Tarım Kooperatifleri Birliği Malkara Şubesi başkanları ile yöneticileri gerçekleştirmiş oldukları ziyaretler için Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Adayı Adem Dalgıç ve Cumhuriyet Halk Partisi Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler. (Nurdan Yavuzcan)

 

                                                                       

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top