BAŞKAN ULAŞ YURDAKUL VE MİLLETVEKİLİ ADAYI ADEM DALGIÇ’TAN MAHALLE ZİYARETLERİ

158 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve Tekirdağ Milletvekili Adayı Adem Dalgıç, Karacagür ve Çınaraltı Mahallesindeki vatandaşları ziyaret ettiler.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde; CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan ile Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri yer aldı.

CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan ve Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Adayı Adem Dalgıç ziyaretler esnasında Cumhuriyet Halk Partisi’nin seçim bildirgesinde yer alan çözüm önerileri hakkında bilgiler verdi.

Karacagür ve Çınaraltı Mahallesindeki kahvehanelerde mahalle sakinleriyle sohbet eden Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, vatandaşların talep ve isteklerini dinleyip, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile Malkara Belediyesi'nin çalışmaları ve yatırım projeleri hakkında bilgiler verdi.

Karacagür ve Çınaraltı Mahallesindeki vatandaşlar Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan ve CHP Tekirdağ Milletvekili Adayı Adem Dalgıç’a gerçekleştirmiş oldukları ziyaretler için memnuniyetlerini ifade edip teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dilediler. (Nurdan Yavuzcan) 

              

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top