BAŞKAN ULAŞ YURDAKUL’A, ÇALIŞMA ARKADAŞLARINDAN ZİYARET

223 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a makamında gerçekleştirilen hayırlı olsun ziyaretleri kaldığı yerden devam ediyor.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul yeniden Belediye Başkanı seçilmesinden sonra makamında tebrikleri kabul etmeye devam etti.

Ziyaretler ile ilgili yapılan açıklamalarda Başkan Yurdakul ayır ayrı şu ifadelere yer verildi:

BELEDİYE BAŞKANLIĞI ZABITA PERSONELİ

Başkan Yurdakul: “Hayırlı olsun ziyaretime gelen Belediye Başkanlığımızın değeri Zabıta Personellerine çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Hep birlikte daha güzel bir Malkara için çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

Belediye Başkanlığı Zabıta Personelleri de Başkan Yurdakul’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti ve görevinde başarılar diledi.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

Başkan Yurdakul: “Hayırlı olsun ziyaretime Belediye Başkanlığımızın değerli Destek Hizmetleri Müdürlüğündeki çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Birlik ve beraberlik içerisinde Malkara için hizmet etmeye devam edeceğiz.”

Destek Hizmetleri Müdürlüğü çalışanları da Başkan Yurdakul’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

Belediye Başkanlığı makamında gerçekleştirilen ziyaretler günün anısına çekilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi. (Nurdan Yavuzcan)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top