BAŞKAN ULAŞ YURDAKUL’A NEZAKET ZİYARETİ

167 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a makamında gerçekleştirilen hayırlı olsun ziyaretleri kaldığı yerden devam ediyor.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul yeniden Belediye Başkanı seçilmesinden sonra makamında tebrikleri kabul etmeye devam etti.

Ziyaretler ile ilgili yapılan açıklamalarda Başkan Yurdakul ayır ayrı şu ifadelere yer verildi:

CHP MALKARA VE CHP TEKİRDAĞ KADIN KOLLARI

Başkan Yurdakul: “CHP Malkara İlçe Başkanımız Hülya Ertan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte hayırlı olsun ziyaretime gelen CHP Tekirdağ Kadın Kolları Başkanı Nurten Yontar ile üyelerine teşekkür ederim.”

CHP Malkara Ve CHP Tekirdağ Kadın Kolları temsilcileri ve yöneticileri de Başkan Yurdakul’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

ÇAVUŞKÖY MAHALLE MUHTARI

Başkan Yurdakul: “Hayırlı olsun ziyaretime gelen Çavuşköy Mahalle Muhtarı Erdal Esen ve Şerafetttin Terzi'ye teşekkür ederim.”

Çavuşköy Mahalle Muhtarı Erdal Esen ve Şerafetttin Terzi de Başkan Yurdakul’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

Belediye Başkanlığı makamında gerçekleştirilen ziyaretler günün anısına çekilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi. (Nurdan Yavuzcan)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top