BAŞKAN ULAŞ YURDAKUL’DAN AVUKATLARA ANLAMLI JEST!

304 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Avukatlar Günü nedeniyle Malkara'da görev yapan avukatlara ziyarette bulundu. Avukatların özel günlerini özel ziyaretle tek tek kutlayan Ulaş Yurdakul gerçekleştirdiği ziyaretlerin ardından Atatürk anıtı önünde düzenlenen törene katıldı.

Gerçekleştirilen özel ziyarette ve düzenlenen programda; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’un yanı sıra Malkara Baro Temsilcisi Av. Mümin Baykal, S.S. 269 Sayılı Malkara Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Cem Özkan, Belediye Başkan Yardımcıları Bahaettin Cömert, Belediye Meclis Üyeleri Ali İhsan Uslu, Nuran Başkütük ve Malkara'da görev yapan avukatlar yer aldı.

 “AVUKATLAR GÜNÜ'NÜ KUTLUYOR, MESLEK HAYATLARINDA BAŞARILAR DİLİYORUM”

Ziyarette Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; ‘Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk 5 Nisan 1923'te Ankara Barosu'nu kurarak ve adaleti Türk avukatlarına emanet ederek bu günü de kutsal bir görevi yerine getiren avukatlarımıza emanet etmiştir. Avukatlarımız, hakların korunmasında, adaletin sağlanmasında ve toplumsal ilişkilerde karşılaşılan sorunların giderilmesinde çok önemli bir görevi yerine getirmektedirler. Temel hakların öncelikli olanlarından vatandaşların savunma hakkı gibi kutsal görevin yerine getirilmesinde mesleklerinin tüm zorluklarına rağmen, gururla, vicdanla görev yapan avukatlarımızın Avukatlar Günü'nü kutluyor, meslek hayatlarında başarılar diliyorum.' diyerek hediyelerini kendilerine takdim etti. Ardından Başkan Ulaş Yurdakul ve beraberindeki heyet 5 Nisan Avukatlar Günü nedeniyle Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen törene katıldı. (Murat Yayın)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top