BAŞKAN ULAŞ YURDAKUL’DAN MALKARA TİCARET BORSASINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

170 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkara Ticaret Borsasına giderek Ticaret Borsası Başkanı Atilla Ayaz ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette; CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, Belediye Meclis Üyeleri Nuran Başkütük, Afşin Turan, CHP Malkara Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kökten ve CHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri de yer aldı.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Ticaret Borsası seçimlerinde yeniden seçilen Atilla Ayaz’ı tebrik edip, hediyesini takdim etti.

Malkara Ticaret Borsası Başkanı Atilla Ayaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve beraberindekilere gerçekleştirmiş oldukları ziyaret için teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretin ardından Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ile Malkara Ticaret Borsası Başkanı Atilla Ayaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Çavuşköy Mahallesinde yapımı devam eden Et Kombina Tesisinde incelemelerde bulunup, Et Kombina Tesisi’nin yanına kurulması planlanan Canlı Hayvan Borsası arazisi hakkında fikir alış verişinde bulundular. (Nurdan Yavuzcan)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top