BAŞKAN ULAŞ YURDAKUL’DAN SİVİL TOPLUM KURULUŞU BAŞKANLARI İLE DERNEK BAŞKANLARINA ZİYARET

104 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, sivil toplum kuruluşu başkanları ile dernek başkanlarına ziyarette bulundu.

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası, Malkara Atatürkçü Düşünce Derneği, Malkara Ticaret Borsası, Malkara Şoförler ve Otomobilciler Odası, Türk Kadınlar Birliği Malkara Şubesi, Malkara Esnaf ve Sanatkar Kredi Kefalet Kooperatif, Malkara Kahveciler Kıraathaneciler ve Büfeciler Odası, Malkara Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi ve Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifine gerçekleştirilen ziyaretlerde; CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Bahaettin Cömert, CHP Malkara İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kökten, sivil toplum kuruluşu başkanları, dernek başkanları ve yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, sivil toplum kuruluşu başkanlarına, dernek başkanlarına Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Malkara Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Sivil toplum kuruluşu başkanları ve dernek başkanları ise Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a ve CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan'a ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti belirtip, çalışmalarında başarılar dilediler.

Ayrıca Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 19 Aralık 2018 Çarşamba günü saat 20.00'de Kardelen Düğün Salonu'nda yapılacak olan Proje Tanıtım Toplantısı'na davet etti. (Murat Yayın)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top