BAŞKAN ULAŞ YURDAKUL’DAN YÖRÜK VE BALABANCIK MAHALLELERİNE ZİYARET

267 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Yörük ve Balabancık Mahallelerine giderek mahalle sakinlerini ziyaret etti.

Ziyaretlerde; CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan’da yer aldı.

Gerçekleştirdiği ziyaretlerde mahalle sakinleriyle sohbet eden Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul: “Çeşitli mahallelerimizde çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Yörük ve Balabancık Mahalle sakinleri için çok amaçlı salon çalışmalarımıza başladık. Yörük Mahallesinde ki düğün salonumuzun yapımı bitti. Balabancık Mahallesinde ki çok amaçlı salonun büyük bir kısmı yapıldı. Vatandaşlarımızın taleplerini elimizden gelenin fazlasını yaparak karşılamaya çalışıyoruz. Mahallelerde yaşayan vatandaşlarımızın cemiyetlerini daha rahat bir şekilde yapabilecekleri alanlar oluşturuyoruz. Görevimizin sonuna kadar vatandaşlarımızın refahı için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Yörük ve Balabancık Mahalle sakinleri yapılan hizmetler için memnuniyetlerini belirtip, Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a teşekkür ettiler.

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul mahalle ziyaretlerinin ardından Çavuşköy Mahallesinde yapımı devam eden Et Kombina Tesisi inşaat çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden detaylı bilgiler aldı. (Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top