BAŞKAN ULAŞ YURDAKUL’UN MAHALLE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

124 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Kadıköy, Izgar, Haliç, Sarıpolat, Yaylagöne, Danışment, Yaylaköy, Ahmetpaşa, Hasköy ve Pirinççeşme Mahallelerine giderek mahalle sakinlerini ziyaret etti.

Ziyaretlerde; CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, CHP Malkara İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kökten ve  CHP Malkara Yönetim Kurulu Üyeleri yer aldı.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, vatandaşların talep ve isteklerini dinleyip, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin ve Malkara Belediyesi'nin çalışmaları, yatırımları ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

Mahalle kahvehanelerinde yapılan sohbetlerin ardından Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, mahalle sakinlerini 19 Aralık 2018 Çarşamba günü saat 20.00'de Kardelen Düğün Salonu'nda yapılacak olan Proje Tanıtım Toplantısına davet etti.

Kadıköy, Izgar, Haliç, Sarıpolat, Yaylagöne, Danışment, Yaylaköy, Ahmetpaşa, Hasköy ve Pirinççeşme Mahallesi sakinleri ise Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür edip, çalışmalarında başarılar dilediler. (Nurdan Yavuzcan)      

                                                          

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top