BAŞKAN ÜMRAN BİLGİN’DEN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ

268 okunma

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin 31 Mart yerel seçimleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

“HEP BERABER ÜLKEMİZİN, MİLLETİMİZİN GELECEĞİ İÇİN DURMADAN, DİNLENMEDEN ÇALIŞMALIYIZ”

Malkara TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin: “Seçimler artık geride kaldı. Ülkemizin önünde yeni bir dönem var. Şimdi siyasi görüşümüz ne olursa olsun, hep beraber ülkemizin, milletimizin geleceği için durmadan, dinlenmeden çalışmalıyız” dedi.

Belediyeciliğin önemine vurgu yapan Yönetim Kurulu Başkanı Bilgin açıklamasında şunları ifade etti:

“KIYMETLİ BAŞKANLARIMIZIN GÖREVLERİNİ LAYIKIYLA YERİNE GETİRECEKLERİNE CANI GÖNÜLDEN İNANIYORUM”

“Şehirlerin ekonomik büyümelerini sürdürebilmeleri için kentsel gelişmenin planlı gerçekleşmesi ve altyapı yatırımlarının doğru alanlara yönlendirilmesi çok önemlidir. İnsanların maddi manevi refah seviyelerinin artırılmasında yaşadıkları yerlerin yöneticilerine büyük görevler düşmektedir. 31 Mart seçimleri sonucunda Belediye Başkanlığı görevine yeni seçilen yahut seçimler sonucunda başkanlığa devam edecek olan kıymetli başkanlarımızın bu görevi layıkıyla yerine getireceklerine canı gönülden inanıyorum. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkanımız Ulaş Yurdakul olmak üzere tüm diğer ilçe belediye başkanlarımızı tebrik ediyor, hayırlı hizmetler yapmalarını yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Rabbim utandırmasın, yardımcıları olsun.” (Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top