BAŞKAN VEKİLİ BİRSEN KARATAŞ’TAN YEREL BASINA ANLAMLI ZİYARET

152 okunma

Malkara Belediye Başkan Vekili Birsen Karataş “Dünya Basın Özgürlüğü Günü” sebebiyle, Malkara'da faaliyet gösteren gazetecileri ziyaret etti.

“BASIN BAŞLI BAŞINA BİR KUVVET, BİR MEKTEP, BİR REHBERDİR”

“Basın, milletin müşterek sesidir. Bir milleti aydınlatma ve irşatta, bir millete muhtaç olduğu fikrî gıdayı vermekte, hulâsa bir milletin hedefi saadet olan müşterek bir istikamette yürümesini teminde, basın başlı başına bir kuvvet, bir mektep, bir rehberdir.” (MUSTAFA KEMAL ATATÜRK)

Gerçekleştirilen ziyaretlerde Belediye Meclis Üyeleri Bahadır Uysal ile Gökhan Doğan’da yer aldı.

Program kapsamında; Medya Gazetesi, Devrim Gazetesi, Saygın Gazetesi, Demirören Haber Ajansı Temsilci, İlhas Haber Ajansı Temsilcisi, Trakya Medya, Malkara Son Haber imtiyaz sahibi, TRT ve Anadolu Ajansı Temsilcisi ve diğer gazete çalışanları ziyaret edildi.

“DÜNYA BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ GÜNÜNÜ KUTLU OLSUN”

Belediye Başkan Vekili Birsen Karataş yapmış olduğu açıklamasında şunları ifade etti:

“ Büyük bir özveri ve fedakârlıkla görevlerini sürdürerek demokrasi ile basın arasındaki karşılıklı etkileşimi güçlendiren ve hiçbir tesir altında kalmayarak görevini layıkıyla yerine getiren tüm basın mensuplarımızın ve basın kuruluşlarımızın 3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü Gününü kutlar, Belediye Başkanımız Ulaş Yurdakul'un da selamlarını iletirim.”

Yapılan ziyaretlerde basın mensupları, Belediye Başkan Vekili Birsen Karataş'a teşekkür edip memnuniyetlerini belirttiler. Ziyaretler günün anısına çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top