BAŞKAN YURDAKUL'DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ ZİYARETİ

160 okunma

24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Hüsniye Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde görev yapan öğretmenleri ziyaret etti.

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Hüsniye Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerinin ve Öğretmenler Günü'nü kutlayıp, kendilerine hediyelerini takdim etti.

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul gerçekleştirmiş olduğu ziyaretlerde;“ Başta Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere hayatını kaybeden tüm öğretmenlerimizi rahmetle anıyorum. Ülkemizin her köşesinde özveri, sabır ve emekle görevlerini özenle yerine getiren tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü en içten duygularımla kutluyorum.”dedi

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Hüsniye Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri, Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a gerçekleştirilen ziyaretten dolayı mutluluk duyduklarını ifade edip teşekkür ettiler.

Ayrıca Belediye Meclis Üyeleri Nuran Başkütük, Bahaettin Cömert, Celal Yılmaz, Hüseyin Vasfi Güner, Hüseyin Simen, Ersan Tepe, Afşin Turan, Volkan Soğancılar, Recai Örs ve İbrahim Zilbastı ilçemizde faaliyet gösteren okullardaki öğretmenleri ziyaret ederek, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutlayıp hediye takdiminde bulundular. (Murat Yayın)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top