BAŞKAN YURDAKUL; “ATAMIZIN BİZE HEDİYE ETTİĞİ DEMOKRASİ VE CUMHURİYET SAYESİNDE VATAN TOPRAKLARIMIZDA ÖZGÜRCE YAŞIYORUZ”

129 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Atatürkçü Düşünce Derneği’nin Kuruluşunun 30. yıl dönümü sebebiyle, Atatürkçü Düşünce Derneği Malkara Şube Başkanı Lerzan Baykal ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.

Ziyarette; Belediye Başkan Yardımcısı Ersin Kaçar da yer aldı.

Atatürk düşünce Derneği’nin her zaman yanında olduklarını belirten Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün fikirlerinden, ışığından, izinden ve yolundan ayrılmayacağımız. Atamızın bize emaneti olan Türkiye Cumhuriyeti’ni muhasır medeniyetler seviyesine çıkarmak için gerek eylem, gerek söylemlerimizle atamızın izinden yürümeye devam edeceğiz.

“ATAMIZIN İLKELERİNE SAHİP ÇIKAN ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ’NİN 30. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLUYORUM”

Atamızın bize hediye ettiği Demokrasi ve Cumhuriyet sayesinde vatan topraklarımızda özgürce yaşıyoruz. Bu topraklara olan vatan borcumuzu asla ödeyemeyeceğiz. Atamızın ilkelerine sahip çıkan Atatürkçü Düşünce Derneği’nin 30. Kuruluş Yıl Dönümünü kutluyorum.“ dedi.

ZİYARETTEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDEREK ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLEDİLER

Atatürkçü Düşünce Derneği Malkara Şubesi Başkanı Lerzan Baykal ve Yönetim Kurulu Üyeleri ise Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a ve Belediye Başkan Yardımcısı Ersin Kaçar'a, Mustafa Kemal Atatürk'ün değerlerine her zaman sahip çıkılacağını belirtip, ziyaretten dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler. (Nurdan Yavuzcan)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top