BAŞKAN YURDAKUL: “COŞKU, HEYECAN VE AŞKLA HEP BİRLİKTE YAPACAĞIMIZ DAHA ÇOK İŞİMİZ VAR”

167 okunma

31 Mart Yerel Seçimlerine çok kısa bir süre kala Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, ilçe merkezinde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Seçim günü yaklaştıkça, seçmenlerin ve siyasi partilerin heyecanlı bekleyişi her geçen gün daha artıyor.

BAŞKAN ULAŞ YURDAKUL’A COŞKULU BİR KALABALIK EŞLİK ETTİ VE UZUN ARAÇ KONVOYLARI OLUŞTU

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul seçim kapsamında yaptığı halk buluşmalarında ilçe merkezindeki vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Ulaş Yurdakul’a coşkulu bir kalabalık eşlik etti ve uzun araç konvoyları oluştu.

Ziyaret kapsamında Gazibey Mahallesi’nde bulunan Başkan Ulaş Yurdakul yeni dönem projelerini vatandaşlara anlattı. Başkan Yurdakul seçim sonrasında yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

“COŞKU, HEYECAN VE AŞKLA HEP BİRLİKTE YAPACAĞIMIZ DAHA ÇOK İŞİMİZ VAR”

“Her Şey Malkara İçin, diyerek çıktığımız bu yolda Gazibey Mahallesi’nde ki hemşerilerimizle bir araya gelerek yeni dönemde hayata geçireceğimiz projelerimizi anlattık. Toplumun her kesimine hizmet götürmeye devam edeceğiz. Coşku, heyecan ve aşkla hep birlikte yapacağımız daha çok işimiz var. Bizleri bu akşam bağrına basan hemşerilerimize çok teşekkür ederiz.”

“BİZLERLE BERABER OLAN HEMŞERİLERİME TEKRARDAN TEŞEKKÜR EDERİM”

Başkan Yurdakul açıklamasına şöyle devam etti:

“Birlikte başardık, birlikte başarmaya devam edeceğiz. Hemşerilerimizin her geçen gün çığ gibi büyüyen desteğiyle yarınlara daha güçlü giriyoruz. Çıktığımız bu yolda desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen, bizlerle beraber olan hemşerilerime tekrardan teşekkür ederim.” (Nurdan Yavuzcan)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top