BAŞKAN YURDAKUL ENGELLİLER HAFTASI FARKINDALIK PROJESİ KAPSAMINDA YAPILAN SÖYLEŞİ PROGRAMINA KATILDI

112 okunma

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Cafe Annem’in düzenlediği Engelliler Haftası Farkındalık Projesi Kapsamında yapılan söyleşi programına katıldı.

Yapmış olduğu mücadele ile hayata sımsıkı sarılan ve Duru'nun Günlükleri kitabı'nın yazarı Türkiye'nin En Cesur Kızı Duru Oğuz'un da yer aldığı söyleşi programında; CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, Belediye Meclis Üyesi Nuran Başkütük, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör, Atatürkçü Düşünce Derneği Malkara Şube Başkanı Lerzan Baykal, Türk Kızılayı Malkara Şube Başkanı Ömer Meral, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.

Cafe Annem’de düzenlenen söyleşi programında Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, “Yalnızca bir gün değil, her zaman engelli vatandaşlarımızın destekçisiyiz. Engelli vatandaşlarımıza farkındalık oluşturmak amacıyla yapılan söyleşi programında sizlerin arasında bulunmaktan şeref ve mutluluk duydum. Aslında engelli olmak, bir engel değildir. Sadece aşılması gereken bir düşüncedir. Engelli bir bireyin sabır ve yaşama bağlılığına hayran olmamak elde değil. Nasıl bitkilerin güneşe ihtiyacı varsa engelli bireylerin de sevgi ve saygıya ihtiyacı olduğunu unutmayalım.”dedi.

Etkinliğe katılan vatandaşlar Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a katılımlarından dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dilediler. (Nurdan Yavuzcan)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top