BAŞKAN YURDAKUL, MALKARA BELEDİYE AKADEMİSİ’NİN DÜZENLEDİĞİ FUTBOL KURSUNU ZİYARET ETTİ

151 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkara 14 Kasım Stadına giderek Malkara Belediye Akademisi’nin çocuklara düzenlediği futbol kursunu ziyaret etti

Çocuklara küçük yaşta futbol sevgisini aşılamak, spora teşvik etmek ve yeteneklerini geliştirmelerine imkân tanımak amacıyla Malkara Belediye Akademisi’nin düzenlediği futbol kursu çocuklar tarafından ilgi görüyor.

Çocukların antrenmanını ziyaret eden Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul yaptığı açıklamada; “İlçemizde çocuklarımız da spor kültürünü yaygınlaştırmak, spor bilincini geliştirmek, zararlı alışkanlıklardan uzak tutmak ve spora yönlendirmek için Belediye Akademisi bünyesinde futbol kursunu düzenliyoruz. Sağlıklı nesiller yetişmesi için yerel yönetim olarak sorumluluğumuz olduğunu düşünüyorum. Malkara Belediyesi olarak spora büyük önem veriyoruz ve destekliyoruz. Sporda hem bireysel çalışmalara hem de takım çalışmalarına şimdiye kadar her türlü desteği verdik, bundan sonra da vermeye devam edeceğiz.” dedi.

Düzenlenen futbol kursunda uzman eğitmenler tarafından eğitim alan çocuklar bir yandan sportif becerilerini geliştirirken bir yandan da eğlenceli vakit geçirme imkânı buluyor. (Nurdan Yavuzcan)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top